Advanteges tona

 • teknologji

  teknologji

  ajo ka një numër të pajisjeve të zbulimit, shtyp multifunksionale hidraulike, Bender tub, Polisher, tharëse, lathes e specifikimeve të ndryshme, lathes kontrolluara numerikisht dhe grushta.
 • ekip

  ekip

  Që nga themelimi i saj në vitin 1996, kompania ka prezantuar vazhdimisht pajisje të avancuar, është rritur personel profesional dhe teknik, dhe futur regjim të avancuara të menaxhimit.
 • cilësi

  cilësi

  Ne fokus në çdo detaj. 24 vjet, ne kemi qenë për të rritur cilësinë e produktit si çdo.
 • histori

  histori

  Yueqing pajisje hengsheng ftohje co., Ltd. është e vendosur në qytetin bregdetar të hapur - Në Songhu zonën industriale, qytet i Leqing, qyteti Wenzhou, provinca Zhejiang

Yueqing pajisje hengsheng ftohje co., Ltd. është e vendosur në qytetin bregdetar të hapur -. Në Songhu zonën industriale, qytet i Leqing, qyteti Wenzhou, provinca Zhejiang, kompani e specializuar në prodhimin e të gjitha llojet e tifoz krerëve të grumbullimit të ujit spirale, dispenzuesve të lëngshme dhe dispenzuesve lëngshme (Distributor), të përbashkët brazed, cuprate natriumi, kuvendi koleksionist Gas, U - tubat e specifikimeve të ndryshme dhe tuba bakri ajer te kondicionuar, etj kompania ka kaluar tashmë ISO 9001 sistemit të çertifikimit të cilësisë, dhe përmirësuar vazhdimisht me ISO 9001 standardit, duke shërbyer përdoruesit me gjithë zemër si gjithmonë

Klientët tanë

7-140131215331K6
1519262920_wh3s
prokurë
WhatsApp Online Chat !