нашите Advanteges

 • технологија

  технологија

  што има голем број на уреди за детекција, мултифункционален хидраулична преса, цевки Бендер, полирање, фен, стругови на различни спецификации, стругови со нумеричко управување и удари.
 • тим

  тим

  Од своето основање во 1996 година, компанијата има постојано воведе напредна опрема, зголемен професионални и технички персонал, и воведе напреден менаџмент на владата.
 • Квалитет

  Квалитет

  Ние се фокусира на секој детал. 24 години, ние сме биле за подобрување на квалитетот на производот како и секој.
 • историја

  историја

  Yueqing Hengsheng ладење додатоци ко., Ltd.. се наоѓа во крајбрежниот отворен град - Во Songhu индустриска зона, Leqing градот, градот Wenzhou, Жеџијанг покраината

Yueqing Hengsheng ладење додатоци ко., Ltd.. се наоѓа во крајбрежниот отворен град -. Во Songhu индустриска зона, Leqing градот, Wenzhou градот, провинција Жеџијанг, компанијата е специјализирана во производство на сите видови на шефовите колекција фан серпентина вода, течни точење и течни точење (дистрибутер), brazed зглобовите, натриум cuprate, монтажа колектор гас, У - цевки на различни спецификации, и климатизација бакарни цевки, etc.The компанија веќе помина ISO 9001 сертификат за систем за квалитет, и постојано да се подобрува со ИСО 9001 стандард, им служи на корисниците сесрдно како и секогаш

нашите клиенти

7-140131215331K6
1519262920_wh3s
прокси
WhatsApp Online Chat !