Produkte

Rreth nesh

Yueqing pajisje hengsheng ftohje co., Ltd. është e vendosur në qytetin bregdetar të hapur -. Në Songhu zonën industriale, qytet i Leqing, qyteti Wenzhou, provinca Zhejiang, kompani e specializuar në prodhimin e të gjitha llojet e tifoz krerëve të grumbullimit të ujit spirale, dispenzuesve të lëngshme dhe dispenzuesve lëngshme (Distributor), të përbashkët brazed, cuprate natriumi, kuvendi koleksionist Gas, U - tubat e specifikimeve të ndryshme, dhe tuba bakri ajer te kondicionuar, etj kompania ka kaluar tashmë ISO 9001 sistemit të çertifikimit të cilësisë, dhe përmirësuar vazhdimisht me ISO 9001 standardit, duke shërbyer përdoruesit me gjithë zemër si gjithmonë.

Që nga themelimi i saj në vitin 1996, kompania ka prezantuar vazhdimisht pajisje të avancuar, është rritur personel profesional dhe teknik, dhe futur regjim të avancuara të menaxhimit. ajo ka një numër të pajisjeve të zbulimit, shtyp multifunksionale hidraulike, Bender tub, Polisher, tharëse, lathes e specifikimeve të ndryshme, lathes kontrolluara numerikisht dhe grushta.

 

Kompania ka dhënë rradhazi seri të ndryshme të produkteve mbështetëse për Panasonic, Sanyo, zgarë, Dunham Bush, Tsinghua Tongfang, RC, gaokelian, Haier, Bailette dhe ndërmarrjet e tjera të famshme. Dhe eksport në Europë, Amerikë, Azia Juglindore dhe vendet dhe rajonet e tjera.

Kompania është në përputhje me parimin e cilësisë së parë, ndershmëri e parë, dhe me qëllim të "ndjekur excellence, konsumatorit të parë, duke u bazuar në familje dhe të përballet me botën", dhe është e gatshme për të bashkëpunuar sinqerisht me kolegët nga të gjitha sferat e jetës dhe të zhvillojnë së bashku .WhatsApp Online Chat !