производи

Контактирајте не

Yueqing Hengsheng Ладење вклучите копродукции, ООД.

адреса

Бр.18, Жао Ксиан патот Songhu lndustrial зона, Yuecheng Таун, Yueqing Сити, Wenzhou Сити, провинција Жеџијанг, Кина

Е-пошта

563519097@qq.com

hengsheng@topcolds.com

телефон

86-577-62527265

86-577-62529158

86-577-62538211

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !