производи

за нас

Yueqing Hengsheng ладење додатоци ко., Ltd.. се наоѓа во крајбрежниот отворен град -. Во Songhu индустриска зона, Leqing градот, Wenzhou градот, провинција Жеџијанг, компанијата е специјализирана во производство на сите видови на шефовите колекција фан серпентина вода, течни точење и течни точење (дистрибутер), brazed зглобовите, натриум cuprate, собирач на гас собранието, У - цевки на различни спецификации, и климатизација бакарни цевки, etc.The компанија веќе помина ISO 9001 сертификат за систем за квалитет, и постојано да се подобрува со ИСО 9001 стандард, им служи на корисниците сесрдно како и секогаш.

Од своето основање во 1996 година, компанијата има постојано воведе напредна опрема, зголемен професионални и технички персонал, и воведе напреден менаџмент на владата. што има голем број на уреди за детекција, мултифункционален хидраулична преса, цевки Бендер, полирање, фен, стругови на различни спецификации, стругови со нумеричко управување и удари.

 

Компанијата има сукцесивно предвидени различни серија на производи за поддршка на Panasonic, Sanyo, превозникот, Данам грмушка, една од најпрестижните Tongfang, РК, gaokelian, Haier, Bailette и други познати претпријатија. И извоз во Европа, Америка, Југоисточна Азија и во други земји и региони.

Компанијата е во согласност со принципот на квалитет прво, чесност прв, а со цел да се "извршуваат совршеност, прв клиент, се базираше на домашните и со кои се соочува светот", и е подготвен да соработува искрено со колеги од сите сфери на животот и да развијат заедно .WhatsApp Online Chat !