Дистрибутер - Кина Yueqing Hengsheng ладење

производи

дистрибутер

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • port: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ


 • : Претходна
 • : Следна

 • 
  WhatsApp Online Chat !